• Dolar Alış / Satış: 2.601 / 2.606
  • Euro Alış / Satış: 2.796 / 2.801

Bimeks’ten Konya’ya Yeni Mağaza

12 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
22 defa okundu.
Bimeks’ten Konya’ya Yeni Mağaza

ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANMAK İSTEYEN KONYALILARIN AÇILIŞA İLGİSİ YOĞUN OLDU
Teknoloji perakendecisi Bimeks, 2 bin metrekarelik yeni mağazasını Konya’nın en yeni alışveriş merkezi Novada Outlet Alışveriş Merkezi’nde (AVM) açtı. Özel indirimlerden faydalanmak isteyen Konyalıların açılışa ilgisi yoğun oldu.
Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisi Bimeks, yeni mağazasını Novada Outlet AVM’de açtı. 2 bin metrekarelik sergileme alanına sahip olan mağazada; beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, cep telefonundan bilgisayara ve tüketici elektroniğine kadar birçok ürün grubu müşterilerin beğenisine sunuluyor. Dün akşam VIP açılışını gerçekleştirilen mağazanın bu sabahta halk açılışı yapıldı. Mağazanın açılışına Konyalılar yoğun ilgi gösterirken, özel açılış indirimlerini kaçırmak istemeyen Konyalılar, mağazanın önünde ve AVM’nin dışında uzun kuyruklar oluşturdu.

“KONYA’DA BÜYÜYEREK DEVAM EDİYORUZ”
Bimeks’in Konya macerasının 2004 yılında başladığını belirten Bimeks Bölge Yöneticisi Sadi Toprak, “Bimeks Konya’ya geldiği zaman hiçbir ulusal marka yoktu. 2004’ün 1 Haziran’ın da Kule Site Alışveriş Merkezi’ndeki halen faal olan mağazamızı açmıştık. O gün için 200 metrekare olan o mağazamız Bimeks’in en büyük mağazasıydı. Bugün içinde bulunduğumuz mağazamız 2 bin metrekare. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda yabancı firmalardan satın aldığımız bir mağazamız daha var bin 200 metrekare kadar. Konya’da büyüyerek devam ediyoruz. Mevlana şehrinde Bimeks’i bulundurmaya, onu temsil etmeye hem Konyalılara layık olmaya hem Bimeks’e layık olmaya çalışıyoruz” dedi.
Dün gerçekleştirdikleri VİP açılışı Bimeks’te ilk defa denediklerini de kaydeden Toprak, “VİP açılış olarak ismini koyduğumuz ama eş dost açılışı diyebileceğimiz bir açılış bu. Bizi bugüne kadar tercih etmiş olan, bizi ismen bilen, bizim kendilerini ismen bildiğimiz müşterilerimizi, eşimizi, dostumuzu, devlet erkanını davet ettik. Sağ olsunlar teşrif ettiler. Hayli bir ilgi var şu anda… Davetiyelerimize küçük bir sürpriz gizlemiştik. Bugün alışveriş yapan müşterilerimizin yaptıkları alışverişin miktarının

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Yorumlar kapatıldı.

Facebook'ta biz

    Sunucu & Hosting
Bizi Takip Edin