• Dolar Alış / Satış: 2.601 / 2.606
  • Euro Alış / Satış: 2.796 / 2.801

Neü Ereğli Yerleşkesinde Mezuniyet Heyecanı

12 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
38 defa okundu.
Neü Ereğli Yerleşkesinde Mezuniyet Heyecanı

Ereğli Kültür ve Spor Merkezinde düzenlenen törende, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, İlköğretim Matematik Öğretmenliği ve Türkçe Öğretmenliği programlarından mezun olan 105 öğrenci ve Bilgisayar Programcılığı, Elektrik, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Mekatronik, İnşaat Teknolojisi, Makine, Tekstil Teknolojisi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Giyim Üretim Teknolojisi ve İşletme Yönetimi programlarından mezun olan 350 öğrenci diplomalarını aldı.
Mezuniyet törenine Ereğli Kaymakamı Şakir Erden, Halkapınar Kaymakamı Mehmet Kocabey, Garnizon Komutanı Adem Tol, misafirler, akademik ve idari personel, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda açılış konuşmasını yapan Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Pehlivan, mezun olan öğrencileri kutlayarak bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.
Törende Üniversitenin 2015 Gençlik ve Kültür Şöleni etkinlikleri kapsamında yapılan Voleybol Turnuvasında üniversite şampiyonu olan Ereğli Kemal Akman Meslek Yüksekokulu Voleybol Takımına ödülünün verilmesinin ardından dereceye giren öğrencilere Ereğli Kemal Akman Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Pehlivan tarafından hediyeleri verildi. Yine yüksekokul öğretim elemanları ve öğrencileri tarafından hazırlanan proje sunumu ve müzik dinletisinin ardından da yüksekokuldan mezun olan öğrencilerin diplomaları verildi ve tören sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Yorumlar kapatıldı.

Facebook'ta biz

    Sunucu & Hosting
Bizi Takip Edin